Masz pytania? Zadzwoń 782 782 727
O MNIE
Moja praca jest moją pasją, a prowadzenie terapii satysfakcją,
radością i wzruszeniem które dostaję od moich pacjentów.
mgr Sandra Toczony-Żbikowska
PSYCHOTERAPEUTA POZNAŃ
Od ponad 20-stu lat pracuję jako terapeuta wspierając dzieci, młodzież i dorosłych w ich rozwoju.
Pedagogika od zawsze była moją pasją, stąd też regularnie poszerzałam jej tajniki poprzez kolejne studia, kursy i szkolenia.
Zdobywałam doświadczenie w różnych placówkach edukacyjnych, ośrodkach terapeutycznych oraz przychodniach i szpitalach.
Pracując z osobami mającymi problem z mową i komunikacją (podłoże neurologiczne, laryngologiczne, onkologiczne), ukazywał się ważny aspekt psychiki ludzkiej i narastających problemów z akceptacją choroby, relacji z biskimi, zrozumieniem bycia ocenianym, czy też odtrąconym.
Chcąc świadczyć wsparcie dla moich pacjentów, zaczęłam wzbogacać swój warsztat z zakresu psychologii i psychoterapii. Pracuję bazując na zdobywanej wiedzy oraz doświadczeniu własnym.
Obecnie prowadzę terapię indywidualną młodzieży od 16 rok życia i z dorosłymi. Bliskie memu sercu jest stwierdzenie, iż nie ma beznadziejnych przypadków i każdy zasługuje na wsparcie i wysłuchanie.
Moja praca jest moją pasją, a prowadzenie terapii satysfakcją, radością i wzruszeniem które dostaję od moich pacjentów. Fascynuje mnie ludzka psychika, więc jak tylko mam możliwość dokształcam się na bieżąco, a moja praca poddawana jest regularnej superwizji.
Prywatnie jestem mężatką, Mamą nastolatka i czekoladowego Labradora. Kocham zwierzęta, przyrodę, dlatego odpoczynek odnajduję nad wodą i w wodzie.  Spokój daje mi muzyka, gra na pianinie oraz (w odpowiednich do tego warunkach) szybka jazda samochodem.